Za nami obóz narciarsko snowboardowy w Kluszkowcach – zima 2016.

W dniach 29.01 – 07.02. 2016, podczas ferii zimowych, uczestniczyliśmy w obozie sportowym zorganizowanym przez sekcje żeglarską i snowboardową naszego klubu. Mimo iż wielu z nas obawiało się braku śniegu, pogoda dopisała, a ośrodek Czorsztyn – Ski w Kluszkowcach zapewnił nam skuteczne naśnieżanie stoku.

Już w dniu przyjazdu trenerzy przedstawili nam zasady bezpiecznego zachowania się w górach. Początkowo dopracowywaliśmy swoje umiejętności. Podzieleni na kilka grup szkoleniowych pod względem umiejętności nauczyliśmy się jeździć szybko, pewnie i z gracją baletnicy. Pomimo licznych upadków, wszyscy świetnie się bawili. W przerwach podczas treningów zajadaliśmy się kołaczami, oscypkami, bądź piliśmy gorącą czekoladę.

Warunki pogodowe nie zawsze sprzyjały, ale mimo wszystko jeździliśmy z przyjemnością. Niektórzy narciarze próbowali również swoich sił na snowboardzie. Pomagali im w tym bardziej doświadczeni koledzy.

Poza zajęciami sportowymi uczestniczyliśmy również w warsztatach artystycznych i przeróżnych konkursach, które budziły naszą kreatywność. Trenerzy zapewniali nam wieczory filmowe na dużym ekranie.

Pod koniec obozu wszyscy wystartowaliśmy w Mistrzostwach Spójni Warszawa w Narciarstwie i Snowboardingu. Pod okiem profesjonalnych trenerów naszego klubu – Spójni, mogliśmy sprawdzić swoje umiejętności w jeździe slalomem.

Film z zawodów przedstawiamy tutaj:

Wszyscy świetnie się bawiliśmy i z niecierpliwością czekamy na kolejny wyjazd.

Pozdrawiamy z autokaru, a więcej zdjęć i filmików przedstawimy po powrocie!

kolaz maly