Szkółka żeglarska- NABÓR 2019

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA SZKÓŁKI ŻEGLARSKIEJ!

Wielkimi krokami zbliża się sezon letni. To czas gdy najmłodsi żeglarze rozpoczynają treningi na wodach Zalewu Zegrzyńskiego. Serdecznie zapraszamy do zapisów na weekendowe  zajęcia w szkółce żeglarskiej!  Zapraszamy dzieci między 6 a 10 rokiem życia.

Zapraszamy zarówno maluchy które jeszcze nie miały okazji pływać na Optimiście jak i  te dzieci które pierwsze kroki mają już za sobą!

O SZKÓŁCE ŻEGLARSKIEJ

K.S Spójnia-Warszawa prowadzi wstępny etap szkolenia żeglarskiego, który przewiduje zapoznanie dzieci z podstawami żeglarstwa. W szkółce żeglarskiej dzieci żeglują na jachtach klasy Optimist. Do dyspozycji grupy jest również jacht klasy Omega.  Udział w zajęciach szkółki żeglarskiej to pierwszy krok w naszym klubie, na ścieżce małych zawodników. W czasie zajęć dzieci uczą się samodzielnie prowadzić łódkę klasy Optimist. W programie również pracę bosmańskie ( nauka wiązania węzłów), budowa jachtu, podstawy meteorologii, przepisów, teorii żeglowania oraz etykieta żeglarska. Zajęcia dla dzieci trwają cały rok. W okresie zimowym dzieci uczęszczają na zajęcia sportowe, teoretyczne oraz na basen.

GDZIE I KIEDY ?
Zajęcia organizowane są w naszej bazie regatowej położonej w Białobrzegach graniczących z Nieporętem. Spotkania odbywają się w weekendy, zarówno w soboty jak i niedziele.

PIERWSZE ZAJĘCIA PLANOWANE SĄ JUŻ NA 6-7.04.2019!

DLA KOGO SĄ TE ZAJĘCIA ?
Dla  dzieci między 6 a 10 rokiem życia,  które lubią sport,  nie boją się wody i chciałyby nauczyć się żeglować, dobrze się przy tym bawiąc. W szkółce można żeglować przez wiele sezonów ciągle ucząc się nowych rzeczy. Dla tych którzy mają zacięcie sportowe i chcieliby brać udział w regatach istnieje możliwość awansu do szkółki regatowej.

Koszt zajęć (opłaty miesięczne):

300 PLN – jeden dzień weekendu.

400 PLN – dwa dni weekendu.

 

Opłaty za kolejne miesiące dokonujemy do 10 dnia miesiąca.

Konto szkółki żeglarskiej na które uiszcza się opłaty:
Nr: 83 1750 0012 0000 0000 3887 0874

Klub Sportowy Spójnia-Warszawa

Tytułem: Imię i nazwisko dziecka opłata sportowa za miesiąc. (Np. „Jan Kowalski opłata sportowa 05/18 ” lub „Jan Kowalski opłata sportowa za maj 2018.”)
Prosimy o prawidłowe tytułowanie wpłat.

 

Zapisując dziecko akceptują Państwo REGULAMIN


 

 


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Kontakt w sprawie naboru: spojnianabor@gmail.com