Szkółka żeglarska- NABÓR 2020

 

TRWA NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY
Serdecznie zapraszamy do SZKÓŁKI ŻEGLARSKIEJ K.S Spójnia-Warszawa

DLA KOGO?
Zapraszamy dzieci z roczników 2014-2009

Zapraszamy zarówno maluchy które jeszcze nie miały okazji pływać na Optimiście jak i  te dzieci które pierwsze kroki mają już za sobą!

Ilość miejsc w poszczególnych grupach jest ograniczona, o dostaniu się poinformujemy Państwa mailowo.

O SZKÓŁCE ŻEGLARSKIEJ

K.S Spójnia-Warszawa prowadzi wstępny etap szkolenia żeglarskiego, który przewiduje zapoznanie dzieci z podstawami żeglarstwa. W szkółce żeglarskiej dzieci żeglują na jachtach klasy Optimist.  Udział w zajęciach szkółki żeglarskiej to pierwszy krok w naszym klubie, na ścieżce małych zawodników. W czasie zajęć dzieci uczą się samodzielnie prowadzić łódkę klasy Optimist. W programie również pracę bosmańskie ( nauka wiązania węzłów), budowa jachtu, podstawy meteorologii, przepisów, teorii żeglowania oraz etykieta żeglarska. Zajęcia dla dzieci trwają cały rok. W okresie zimowym dzieci uczęszczają na zajęcia sportowe, teoretyczne oraz na basen.

GDZIE I KIEDY ?
Zajęcia organizowane są w naszej bazie regatowej położonej w Białobrzegach graniczących z Nieporętem. Spotkania odbywają się w weekendy, zarówno w soboty jak i niedziele.

DLA KOGO SĄ TE ZAJĘCIA ?
Dla  dzieci między 6 a 12 rokiem życia,  które lubią sport,  nie boją się wody i chciałyby nauczyć się żeglować, dobrze się przy tym bawiąc. W szkółce można żeglować przez wiele sezonów ciągle ucząc się nowych rzeczy. Dla tych którzy mają zacięcie sportowe i chcieliby brać udział w regatach istnieje możliwość awansu do szkółki regatowej.

DLACZEGO MY ? 
Klub Sportowy „Spójnia-Warszawa” szkoli dzieci w 6 grupach optimist. Zaczynając od szkółki gdzie mamy 3 grupy o różnym poziomie zaawansowania, następnie grupy regatowe B1 i B2 po grupę A. Po optymiście  czekają grupy laser i 420.  Naszym zawodnikom proponujemy całą ścieżkę szkolenia.

Jesteśmy dobrzy w tym co robimy! W naszej sekcji żeglarskiej trenuje 67 dzieciaków :)  Nasi zawodnicy to kadra Wojewódzka i reprezentacja Polski juniorów w klasach Optimist, Laser i 420.  Możemy pochwalić się licznymi medalami :)  W Rankingu Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist w sezonie 2019 jesteśmy 2 w Polsce!
portal.psko.pl/rankingklubowy

O naszych sukcesach można poczytać na naszym FB:

www.facebook.com/spojnia

Nasi trenerzy to profesjonaliści. Mają wieloletnie doświadczenie, a żeglarstwo to nie tylko ich praca ale i wielka pasja. Każdy trening to zaplanowany fragment całorocznego planu szkolenia.

 

KOSZT ZAJĘĆ:
Opłaty w szkółce żeglarskiej to :
300 zł / miesiąc przy 1 dniu z weekendu
400 zł / miesiąc przy treningu w soboty i niedzielę.

Konto szkółki żeglarskiej na które uiszcza się opłaty:
Nr: 83 1750 0012 0000 0000 3887 0874

Klub Sportowy Spójnia-Warszawa

Tytułem: Imię i nazwisko dziecka opłata sportowa za miesiąc. (Np. „Jan Kowalski opłata sportowa 10/19 ” lub „Jan Kowalski opłata sportowa za październik 2020.”)
Prosimy o prawidłowe tytułowanie wpłat.

ZAPISY DO SZKÓŁKI 2020

Zapisując dziecko akceptują Państwo Regulaminy-Szkółki-Żeglarskiej K.S.Spójnia-Warszawa

Kontakt w sprawie naboru: optimist@ksspojnia.pl