Kajakarstwo


Baza sekcji kajakowej K.S. „Spójnia-Warszawa” mieści się przy Kanale Żerańskim, na którym prowadzimy swoje treningi. Dzięki umiejscowieniu i wyposażeniu jesteśmy w stanie przeprowadzić profesjonalny trening kajakarski i siłowy.

SZKOLENIE

Sekcja kajakowa prowadzi treningi 6 razy w tygodniu. Od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem czwartków) w godzinach 16.00-18.00. W weekendy zajęcia odbywają się w godzinach 10.00-12.00. Treningi odbywają się na Kanale Żerańskim. Poza sezonem letnim zajęcia mają charakter ogólnorozwojowy. Organizujemy biegi terenowe, gry zespołowe, treningi wzmacniające w siłowni wraz z ćwiczeniami korekcyjnymi. Dodatkowo prowadzimy naukę i doskonalenie pływania na pływalni.

NABÓR

Nasza sekcja prowadzi całoroczny nabór dla dzieci w wieku 10-13 lat. Jest idealny idealny moment na rozpoczęcie przygody z kajakarstwem. Dzięki doświadczonej kadrze trenerskiej, każde zajęcia są bezpieczne. Nawet, jeśli jest to pierwszy raz na kajaku.

ZGRUPOWANIA

Oprócz treningów w Warszawie i wyjazdów na zawody, organizujemy obozy letnie, zimowe oraz zagraniczne. Za każdym razem jest to wspaniałe przeżycie dla naszych podopiecznych. Połączenie specjalistycznego treningu z dobrą zabawą tworzy niepowtarzalną atmosferę, dzięki której młodzież zostaje w tym sporcie na dłużej.

Skip to content