Tenis stołowy


Początki sekcji tenisa stołowego KS Spójnia sięgają lat pięćdziesiątych. Już w tamtych czasach rozpoczynali swoje kariery nasi dawni mistrzowie którzy później przez wiele lat zdobywali medale Mistrzostw Polski oraz reprezentowali nasz kraj na arenie międzynarodowej.
Przez lata treningi odbywały się w różnych salach począwszy od świetlicy klubowej poprzez sale gimnastyczne żoliborskich szkół. Chociaż warunki były trudne zawodnicy klubu zawsze byli widoczni na wysokich miejscach list ogólnopolskich a drużyny ligowe z powodzeniem walczyły o awanse.
Pod koniec lat osiemdziesiątych sekcja zadomowiła się we własnej sali treningowej na terenie klubu i do dzisiaj trenerzy szkolą tutaj zawodniczki i zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych.


Ogółem od początku działalności do czasów obecnych zawodnicy i zawodniczki sekcji zdobyli grubo ponad sto medali Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych zarówno w grach pojedynczych, podwójnych jak i w rozgrywkach drużynowych.
Obecnie sekcja liczy kilkudziesięciu członków w wieku od młodzika do seniora. Prowadzimy stały nabór, szkolimy dzieci i młodzież biorącą udział w turniejach rangi wojewódzkiej i ogólnopolskiej, bierzemy udział w rozgrywkach ligowych Polskiego i Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego, organizujemy cykliczne turnieje dla wszystkich chętnych bez względu na wiek i poziom sportowy.
Zapraszamy na Spójnię u nas każdy może grać!

Istnieje możliwość rezerwacji stołów!

tenis stołowy spójnia

Numer rachunku bankowego sekcji tenisa stołowego:
mBank 62 1140 1010 0000 3165 1600 1003

Tenis stołowy
Skip to content