ŻEGLARSKIE PÓŁKOLONIE WARSZAWA – ZALEW ZEGRZYŃSKI


Ruszyły zapisy na LATO 2024: Żeglarskie Półkolonie na Optimistach z Sekcją Żeglarską K.S „Spójnia-Warszawa” nad Zalewem Zegrzyńskim !
Miejsce : Zalew Zegrzyński Baza Regatowa K.S. Spójnia-Warszawa.

Dla chętnych transport z Warszawy
Mokotów / Ursynów : Metro Wilanowska. OCHOTA / WOLA: Górczewska. BIELANY /ŻOLIBORZ: Marymont. TARGÓWEK :Kopijników BIAŁÓŁĘKA : Ostródzka )

Dla kogo są nasze Żeglarskie Półkolonie K.S Spójnia Warszawa?

Zapraszamy dzieci od 6 do 13 lat. Zarówno te które jeszcze nie mają żadnego doświadczenia z optimistem, jak i te które pierwsze kroki mają już za sobą!

  • Co oferujemy prócz świetnej zabawy?
  • W programie 5 dni nauki Żeglowania – od poniedziałku do piątku! Mamy flotę 20 optimistów na 20 dzieci na turnusie. Bez wątpienia nie organiczna nas dostępność sprzętu 🙂
  • Szkolenie żeglarskie na jachtach klasy Optimist – w kameralnych grupach, 1 dziecko na jachcie.
  • Profesjonalną opiekę trenerów-wychowawców, którzy cały rok pracują w szkółce żeglarskiej, dlatego świetnie się na tym znają!
  • Użytkowanie sprzętu żeglarskiego i sportowego ( w tym kamizelkę asekuracyjną dedykowaną do żeglowania na optimiście ).
  • Obiad, podwieczorek, wodę i owoce.
  • Realizacje programu w tym wszystkie atrakcje: Z pewnością u nas każde dziecko przeżyję przygodę! W programie wyścigi motorówek, wyprawa na tamę, supy itd.
  • Pomieszczenia do realizacji zajęć w razie gorszej pogody.
  • Pamiątkowy gadżet.
  • Ubezpieczenie NNW

Bez wątpienia Żeglarskie Półkolonie z K.S Spójnia – Warszawa to doskonały sposób na spędzenie lata w mieście, ale nad Jeziorem, zaledwie parę kilometrów od Warszawy. To bezpieczny wypoczynek- półkolonie są zgłoszone do Kuratorium Oświaty.

ZAPISY I SZCZEGÓŁY

Zapraszamy na naszego FACEBOOKA, gdzie można zobaczyć foto i video relację z naszych całorocznych zajęć szkółki żeglarskiej! Również na naszym FB, można zobaczyć zdjęcia z półkolonii żeglarskich K.S Spójnia-Warszawa ! Staramy się uwiecznić te wspaniałe chwilę na wodzie, z pewnością to będzie wspaniała pamiątka!

kontakt: 502200644

Uczestnictwo w półkolonii żeglarskiej i nauka żeglowania na jachcie Optimist łączą się z szeregiem korzyści, które kształtują rozwój dzieci i młodzieży. Podczas tych zajęć, dzieci mają okazję odkrywać tajniki żeglarstwa, łącząc naukę z przygodą na wodzie. Poprzez aktywny udział w zajęciach, uczestnicy rozwijają umiejętności praktyczne, jednocześnie zdobywając nowe doświadczenia i umiejętności życiowe. Kontakt z morzem oraz wspólne działania zespołowe wzbogacają nie tylko wiedzę, ale również kształtują charakter i budują wartości takie jak odpowiedzialność oraz wzajemna pomoc. Dodatkowo, aktywność na świeżym powietrzu sprzyja zdrowemu rozwojowi fizycznemu i psychicznemu, łącząc radość z wysiłkiem. W efekcie, uczestnictwo w półkolonii żeglarskiej i żeglowanie na jachcie Optimist stanowią nie tylko formę rekreacji, lecz także wartościowe doświadczenie, które rozwija pasje i umiejętności oraz tworzy niezapomniane wspomnienia.
Zapraszamy na nasze półkolonie żeglarskie nad Zalewem Zegrzyńskim dzieci z całej Warszawy i okolic..
BIELANY * BIAŁÓŁĘKA *BEMOWO * ŻOLIBORZ * TARGÓWEK * MOKOTÓW * URSYNÓW * WILANÓW * WAWER * NIEPORĘT * BIAŁOBRZEGI *

Półkolonie Żeglarskie Warszawa
Półkolonie Żeglarskie Warszawa
Półkolonie Żeglarskie Warszawa

Więcej artykułów

ZIMA w MIEŚCIE z Białołęckim Ośrodkiem Sportu
zobacz więcej
Półkolonie – Ferie zimowe 2024
zobacz więcej
PGNiG TERMIKA SPONSOREM SEKCJI KAJAKOWEJ I SUP W ROKU 2023
zobacz więcej
Bezpłatna Wypożyczalnia Kajaków – Zapisy
zobacz więcej
Skip to content