Nabór


Serdecznie zapraszamy do sekcji
SNOWBOARDU!

KOGO?
Szkolimy w kategoriach wiekowych:

  • Młodzik
  • Junior młodszy
  • Junior
  • Młodzieżowiec
  • Senior/MASTERS

GDZIE I KIEDY ?

Zajęcia w Warszawie organizowane są na torach typu Pumptrack, przy PGE Narodowy oraz na terenie K.S. Spójni-Warszawa. Spotykamy się 3 razy w tygodniu na treningach po 1,5 godziny.

Snowboardowe zgrupowania i konsultacje szkoleniowe odbywają się w Polsce i za granicą.

Na snowboardzie uczymy jazdy technicznej. Szkolimy na deskach alpejskich i freeridowych/crossowych. Naszymi głównymi konkurencjami są: Slalom/Slalom Równoległy, Slalom Gigant/Slalom Gigant Równoległy oraz Snowboardcross.
Treningi poza sezonem zimowym mają celu poprawę motoryki u zawodników. Dzięki treningom na longboardach/deskorolkach jesteśmy w stanie uczyć snowboardowych elementów technicznych bez śniegu!

DLACZEGO MY ?
Stawiamy przede wszystkim na dobrą atmosferę i czerpanie ze sportu jak najwięcej satysfakcji. Nasza sekcja wyszkoliła zawodników dostających się do Kadr Narodowych w Snowboardcrossie i Snowboardzie Alpejskim. Nasi zawodnicy wielokrotnie stawali na najwyższym miejscu podium Mistrzostw Polski.
Dla naszych trenerów deska to nie tylko praca, lecz sposób życia. Dzięki w temu w to co robią wkładają całych siebie. Bardzo szybko zarażają również pasją do deski swoich wychowanków.

Konto sekcji snowboardu – MBank
Nr: 67 1140 1010 0000 3165 1600 1010

Kontakt w sprawie naboru: aleksander.kosacki@ksspojnia.pl

Skip to content